Çağdaş Mekanda Zarif Yaşam Kesitleri

Nude’un modern bir yaşam için tasarlanmış yalın cam ürünleri, "simple is beautiful" ilkesinin ışığında demirden | ilio‘nun zarif ve büyülü konseptiyle Ambiente’de sergilendi. Nude markasının estetik zenginliğini ve tasarım kalitesini vurgulayan mimari yolculuğu, Frankfurt'taki dünyanın en büyük cam ev eşyaları fuarında ziyaretçilerle buluştu.

Sergi atmosferini modern sadeliğin estetiğiyle yansıtan çağdaş yaşam alanları, duru tasarım detaylarıyla zenginleştirildi. Cam objelerin şeffaflığını ve inceliğini yansıtan sergileme birimlerinde; metalin zarif mimarisi, sisli cam küplerle ve kadifenin şık dokusuyla bir araya getirildi. 

Ürün kategorilerini özelleştirmek için kontrast renk kullanımıyla ayrışan Zero Family Koleksiyonu’nun yer aldığı cephe tasarımı, Şişecam’ın özel "Ion Shielding" teknolojisinin gücünü vurgularken ürünlerin hafifliğini ve inceliğini öne çıkardı.

Ambiente’de ziyaretçilere ilk kez sunulan Juno koleksiyonu, ürünlerin özgün formlarıyla estetik bir bütünlük içinde sunuldu.

Mekanın merkezinde konumlanan sofra kurgusu, ürünlerin bir arada ilham veren kompozisyonlarla sunulduğu modern bir evin kesitini yansıttı.

Proje: Nude Ambiente

Proje Yılı: 2024

Proje Yeri: Frankfurt

Alan: 120 m²

Kapsam: Sergileme Tasarımı, Grafik Tasarım, Uygulama

Fotoğraf: Matin Akravi